Czy outlet to dobry pomysł na biznes?

Niektórzy twierdzą, że jedynie biznes, który związany jest w jakikolwiek sposób z branżą spożywczą ma w dzisiejszych czasach prawdziwy sens, jednak prawda jest inna – zdecydowanie bardziej opłaca się dzisiaj handel hurtowy związany z odzieżowym outletem. Poszukiwanie kreacji idealnej nie tylko od święta, ale również na co dzień, choćby do pracy, jest jednym z najważniejszych i najbardziej ulubionych zajęć. Prawda jest taka, że każda kobieta, dopóki żyje, chce wyglądać modnie i niekoniecznie wydawać majątku na swoją garderobę. Dlatego właśnie biznes związany z rynkiem odzieżowym sprawdzi się zawsze.

Jeśli outlet – to jaki?

Koncentrując swoja uwagę na sklepach związanych z modą oraz z odzieżą damską najlepiej jest próbować pozyskiwać markową odzież, pochodzącą najlepiej z najpopularniejszych sklepów, takich jak C7A, Mango, TomTailor, Bershka czy Mexx oraz oczywiście inne – to w takich ubraniach kobiety chodzą najczęściej i właśnie na nie są w stanie wydać sporą gotówkę. Jeśli jednak będą mogły znaleźć te same ubrania w niższych cenach w out lecie – z pewnością to zrobią.

Jak zaczynać?

O wszystkich kwestiach związanych z prowadzeniem takiej działalności, o tym, jak zaczynać, skąd pozyskać najlepszej jakości towar do swojego sklepu czy skąd załatwić końcówki serii, najpewniej oraz najszybciej przeczytasz w Internecie, na konkretnych stronach, związanych właśnie z tym tematem. Możesz jednak spać spokojnie, ponieważ na pewno szybko znajdziesz odpowiedniego dostawcę czy jakiś pewny import. Na początek warto na przykład zapoznać się z ofertą hurtowni odzieży używanej i outletu Anglo s.c. (http://anglo.com.pl). Firma importuje towar z krajów zachodnioeuropejskich i oferuje dobre warunki współpracy także dla nowych przedsiębiorców, zaczynających dopiero swoją przygodę z tym biznesem.

3 Komentarze

  1. Oooo, moja żona by była szczęśliwa jakby miała taki sklep.

  2. Kiedyś myślałam nad takim interesem, ale brakło mi odwagi.

  3. Lider rynku w Polsce, TK Max chyba nieźle sobie radzi, bo otwierane są kolejne sklepy, tak więc rynek jest zdaje się cały czas wzrostowy. Kluczem jest oczywiście dobry towar w rozsądnych cenach. Trzeba znaleźć dobrego dostawcę albo samemu sprowadzać ubrania zza granicy, no ale to już trochę większa skala działalności, dla jednego outletu raczej się nie opłaca.

Skomentuj

Your email address will not be published.


*